Zespół

Adwokat Karolina Falewska

Karolina Falewska – adwokat

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. W latach 2010-2013 odbywała aplikację adwokacką w ramach Wielkopolskiej Izby Adwokackiej w Poznaniu.
Od 2013 roku wpisana na listę adwokatów Wielkopolskiej Izby Adwokackiej i od tego roku prowadzi własną kancelarię adwokacką. Doświadczenie zawodowe zdobywała współpracując z renomowanymi kancelariami adwokackimi w Poznaniu. Specjalizuje się w prawie rodzinnym, cywilnym, karnym oraz administracyjnym, egzekucyjnym.
Adres: ul. Nowowiejskiego 20/8, 61-732 Poznań
Telefon: +1
email: [email protected]

Alicja Gralińska - Kozieł radca prawny

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji oraz Wydziału Historycznego na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W 2012 roku rozpoczęła aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu.
Doświadczenie zawodowe zdobywała w kancelariach radców prawnych, a także w kancelarii komornika sądowego. Była odpowiedzialna za bieżącą obsługę przedsiębiorców, a także klientów indywidualnych głównie w sprawach z zakresu prawa pracy, prawa cywilnego, prawa konsumentów. Ponadto do zakresu jej obowiązków należała reprezentacja Klienta na etapie postępowania egzekucyjnego, w tym stały kontakt z komornikami sądowymi oraz systematyczne przedkładanie klientom kancelarii raportów dotyczących przebiegu postępowania egzekucyjnego.